Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta (m/k/d)

dla naszej lokalizacji w Berlinie lub w domowym biurze

Jako przedstawiciel obsługi klienta będziesz działać jako łącznik między naszymi klientami a naszym personelem sprzedaży i będziesz stawiać czoła wszystkim wyzwaniom, które pojawiają się przed, w trakcie i po zakupie naszego rozwiązania do ankiet i analizy QuestionPro przez naszych klientów z zaangażowaniem i motywacja. Jesteś cierpliwy, empatyczny, pasjonujesz się świadczeniem usług, a także jesteś komunikatywny i chętny do współpracy. Jesteś pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów technicznych i wyjaśnianie spraw administracyjnych. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi, która generuje najwyższy poziom satysfakcji klienta. Wesprzyj nas!

Zadania

  • Jesteś pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów za pośrednictwem czatu na żywo, zapytań internetowych, e-maili i połączeń przychodzących
  • Określasz dalszy potencjał sprzedażowy z naszymi klientami / li>
  • Samodzielnie identyfikujesz wymagania klienta
  • Budujesz bliskie relacje z naszymi klientami i aktywnie do nich podchodzisz
  • Dokumentacja spraw wsparcia
  • Pośredniczysz między klientami a sprzedażą
  • Jesteś odpowiedzialny za zarządzanie reklamacjami
  • Przeprowadzasz badania satysfakcji klientów

Wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Mówisz biegle po niemiecku i angielsku
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Masz powinowactwo do systemów CRM i dystrybucji
  • Charakteryzuje Cię wysoki poziom orientacji na klienta
  • Jesteś „wielozadaniowy”
  • Najlepiej, jeśli masz wyższe wykształcenie techniczne

Jeśli jesteś zainteresowany, zarejestruj się bezpośrednio przez e-mail z CV
nasz dział HR pod adresem jobs@questionpro.de

Platforma do badania rynku i zarządzania doświadczeniami

/* Znacznik LinkedIn Insight*/